Bast për sportet në Kamerun 1XBET

Jackpot Bonus up 100.000000AF 100% në 100 € në depozitë të parë në regjistrim (Regjistrimi është falas dhe ju mund të regjistroheni me numrin tuaj të telefonit)

Bonus Mirëseardhje
Kopjoni!

Ju mund të luajnë online pas regjistrimit ose shkarkimit aplikacionin në Android ose smartphone. 1xbet Ju keni mundësi për të depozituar dhe tërhequr fitimet tuaja me Orange parave, MTN Paratë, carte VISA, etj.

1xBet 

Kompania 1xbet është një nga më të kompanive progresive në sportive paris tregun e online në Kamerun. bookmakers tona ofrojnë shanset më të mira në sport paris Para Match dhe Paris online, dhe një gamë të gjerë varg të ngjarjeve të gjalla sportive në mbarë botën.

Konkurrentët Bookmakers 1XBet në treg Kamerunit

Premier Bet: Bet Premier është një operator i online Paris pranishëm në Kamerun. Ajo ofron shumë promovime, duke përfshirë Bolt Bonus, "Akumulator mirë bonus të Afrikës". Në Paris tuaj kombinuar, në qoftë se ju keni 5 Zgjedhje korrekte 5, fitimi juaj është rritur për 10%. ai është i 35% për 10 në 10 dhe 100% për 23 në 23 ! (shih kushtet e furnizimit në www.premierbet.cm).

Bonus 1XBET 

bonus depozitimin e parë është 200% në 2000 CFA. Premier Bet gjithashtu ofron rrjetit Games (Premier12 Jackpot), lojra virtuale dhe kazino.

22bast: 22Bet është në dispozicion në Kamerun, ajo ka disa ngjashmëri 1XBet, veçanërisht në metodat pjesën e pagesës. Operatori ofron një bonus mirëpritur 122% shuma e depozitave tuaj të parë.

Regjistrohu në 1XBET të bast në internet

Për t'u abonuar në këtë është e thjeshtë 1xbet. Thjesht klikoni mbi butonin më poshtë. Pasi në vend 1XBET, ju do të keni të drejtë të klikoni mbi "Regjistrohu" button në krye të drejtë të faqes së internetit. atëherë, shkruani të dhënat tuaja dhe vërtetuar. Ju automatikisht dhe menjëherë të marrë një email në kutinë tuaj, apo mesazh tekst që përmban cilësimet e lidhjes.

1xBet 

Pasi në faqen e regjistrimit, të hyjë "emrin", "Emri", data e lindjes, seks, dhe nofka ( Emri i përdoruesit). Pastaj të vënë fjalëkalimin tuaj personal dy herë. Ju gjithashtu duhet të zgjidhni vendin tuaj, qytetin tuaj dhe numrin dhe shtoni numrin tuaj të telefonit.

Kod promovues: 1x_107488
shpërblim: 200%

Gjithmonë përdorni numrin e telefonit që ju keni një llogari të lëvizshme parave (MTN apo Orange), sepse kur ju fitoni, virerez ju paratë tuaja në këtë llogari për të tërhequr në Anywhere. Së fundi, zgjidhni monedhën tuaj.


Bonus 1XBET 

Është gjithashtu e rëndësishme për të vënë e mëposhtme kodin kupon në qoftë se ajo nuk është shtuar automatikisht. (Kodi promo ). Kjo ju lejon të si një fillestar për të marrë një bonus duke filluar për Paris tuaj të parë si një fillestar.

Des Promovimet multi-sportive

Ofertat faqe rregullisht 1XBet shumë oferta promocionale, të mbajë klientët. Tenderët mund të jetë në futboll, si sfida UEFA Champions League që propozon për të fituar pikë për çdo ditë dhe qëllimi për çmimin e lartë, një Aston Martin bukur. Por jo se ... Në të vërtetë, ju gjithashtu mund të bast në sfidat në Formula One World Championship 1, si betejën Wilder Boxing - Fury. Ka edhe rënia llotari, e cila ofron bileta llotarie në bazë të shumës së depozitave tuaja.

1xBet 

nga ana tjetër, ne kërkojmë gjurmët e nga para, një tipar jo ofruar nga 1xbet.cm por që është gjithsesi nga shumë operatorë konkurruese dhe se heq një fitim para përfundimit të bastit, të parashikojnë një kthesë të pafavorshme të ngjarjeve.

Përmasat dhe llojet e Parisit : shumë të rënda !

Bet Quality, 1XBet vërtetë i përgjigjet ky me vlerësimet mesatare shumë më të larta se sa operatorët e tjerë të tregut. Ky është edhe rasti në llojet e Parisit nga viti në Paris më e propozuar, sidomos në futboll, 1XBet cartonne shpesh flirtim me bar 1500 shanset e ofruara nga Match!

1xBet 

Ka diçka për të gjithë, rezultati i thjeshtë apo shanset dyfishtë, përmes e nën / mbi, paris Handicap (përfshirë Handikap Aziatik), por edhe më e pazakontë si Paris në zjarr, kartona, qoshet les, gabimet ...

Depozitat dhe tërheqjet : Një nga pikat kryesore të 1XBet

Për më shumë informacion mbi metodat e depozitave dhe tërheqjen pranuara nga 1XBet Kameruni, klikoni në ikonën "dollarit" në krye të majtë të faqes, Kamerun pastaj zgjidhni drop-down list "të gjitha vendet" në të majtë të lartë, sapo të mbërrini në faqen. për Kamerun, 1ofron XBet 28 metodat e pagesës, nga kartat klasike bankare si Visa dhe MasterCard me më shumë metoda të avancuara, si shumë popullor kripto-monedhave.

Bonus 1XBET 

Për çdo metodë e pagesës, 1XBet tregon shumën e depozitave minimale, shpenzimet e ndërlidhura dhe periudha brenda së cilës shuma është kredituar në llogarinë tuaj. Lidhur me tërheqje, 1ofron XBet 27 metodat për Kamerunin. Në të njëjtën mënyrë, ju keni njohuri të mbështetjes brenda tërheqjes tuaj për llogarinë tuaj bankare ose me mjetet e përzgjedhura të tërheqjes.1xBet est disponible dans des pays tels que:

 • Mexique
 • Pérou
 • Guatemala
 • Equateur
 • Bolivie
 • Paraguay
 • Chili
 • Argentine
 • Colombie
 • Canada
 • Venezuela
 • Sauveur
 • Honduras
 • Nicaragua
 • Panama
 • Algjeri
 • Ambazonie
 • L’Angola
 • Bénin
 • Botswana
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Gabon
 • Gambie
 • Ghana
 • Guinée
 • Guinée Bissau
 • Djibouti
 • Egypte
 • Zambie
 • Zimbabwe
 • Cape Green
 • Kamerun
 • les îles Canaries
 • Kenya
 • République Démocratique du Congo
 • République du
 • Congo
 • Costa do Marfim
 • Lesotho
 • Libéria
 • Libye
 • Ile Maurice
 • Mauritanie
 • Madagascar
 • Mayotte
 • bois
 • Malawi
 • Mali
 • Marok
 • Namibie
 • Niger
 • Nigeria
 • Réunion
 • Rwanda
 • les Seychelles
 • Senegal
 • Ceuta
 • Somalie
 • Somaliland
 • Soudan
 • Sierra Leone
 • Tanzanie
 • Aller équatorial
 • Tunizi
 • Ouganda
 • Tchad
 • Guinée Équatoriale
 • Érythrée
 • Eswatini
 • Ethiopie
 • Afrique du Sud
 • Soudan du Sud
 • Melilla
 • Mozambique

Bilan globale : Në krye të mosmarrëveshje, llojet e Parisit dhe pagesës

Bilanci i përgjithshëm i operatorit 1XBet Kamerun është me të vërtetë mjaft pozitive ! Site ofron një ratings cilësi shumë të lartë dhe një gamë të gjerë të Parisit lojtarëve të tij. Kjo është esenciale për një bastavënës të nivelit të lartë. Promovimet janë gjithashtu duke pritur për ju edhe në qoftë se ky aspekt i faqes mund të zhvillohen më tej, Për të ndërtuar të mëtejshëm besnikërinë e konsumatorit dhe shpërblimi në bazë të veprimtarisë së tyre në vend. 1XBet gjithashtu ofron shumë pagesa dhe depozita.

1xBet 

Mbështetja e klientit është shumë e kënaqshme me termat dhe kushtet e shkruara shumë mirë - e cila, megjithatë, të përfitojnë nga duke u theksuar më shumë -, dhe mënyrat e ndryshme të kontaktit në dispozicion kur është e nevojshme. Përfitimi bonus mirëpritur nga të qenit më konkurrues, jo aq shumë në vlerën e tij, por më shumë në nivelin e kushteve të lidhura, që e bëjnë heqja e këtij bonus vështirë të jetë e mundur, në çdo rast në mënyrë të plotë. 1XBet duhet të Rework hartimin e faqen e saj, duke përfshirë edhe rubrikën "Ratings" pse nuk me një faqe për lojë të aerate përmbajtjen dhe për të mirë të nxjerrë në pah të ofrojë paris. më shumë, cilësia e aplikimit mund të përmirësohet, sidomos në aspektin e rrjedhshmëri dhe dizajn UX.